درمانکده
دکتر راهله جهانی حسین آبادی

دکتر راهله جهانی حسین آبادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر راهله جهانی حسین آبادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر راهله جهانی حسین آبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر راهله جهانی حسین آبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر راهله جهانی حسین آبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر راهله جهانی حسین آبادی چیست؟

دکتر راهله جهانی حسین آبادی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر راهله جهانی حسین آبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر راهله جهانی حسین آبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر راهله جهانی حسین آبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر راهله جهانی حسین آبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر راهله جهانی حسین آبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر راهله جهانی حسین آبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر راهله جهانی حسین آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر راهله جهانی حسین آبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر راهله جهانی حسین آبادی

دکتر راهله جهانی حسین آبادی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر راهله جهانی حسین آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 190130 هستند. آدرس مطب دکتر راهله جهانی حسین آبادی تهران است. شما میتوانید از دکتر راهله جهانی حسین آبادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر راهله جهانی حسین آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر راهله جهانی حسین آبادی

دکتر راهله جهانی حسین آبادی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر راهله جهانی حسین آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر راهله جهانی حسین آبادی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر