درمانکده
دکتر مهری آهنگرسریزدی

دکتر مهری آهنگرسریزدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهری آهنگرسریزدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهری آهنگرسریزدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهری آهنگرسریزدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهری آهنگرسریزدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهری آهنگرسریزدی چیست؟

دکتر مهری آهنگرسریزدی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهری آهنگرسریزدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهری آهنگرسریزدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهری آهنگرسریزدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهری آهنگرسریزدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهری آهنگرسریزدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهری آهنگرسریزدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهری آهنگرسریزدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهری آهنگرسریزدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهری آهنگرسریزدی

دکتر مهری آهنگرسریزدی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهری آهنگرسریزدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 41218 هستند. آدرس مطب دکتر مهری آهنگرسریزدی تهران است. شما میتوانید از دکتر مهری آهنگرسریزدی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهری آهنگرسریزدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهری آهنگرسریزدی

دکتر مهری آهنگرسریزدی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهری آهنگرسریزدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهری آهنگرسریزدی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر