درمانکده
دکتر حسین درویشی بهلولی

دکتر حسین درویشی بهلولی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسین درویشی بهلولی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حسین درویشی بهلولی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین درویشی بهلولی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین درویشی بهلولی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین درویشی بهلولی چیست؟

دکتر حسین درویشی بهلولی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین درویشی بهلولی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین درویشی بهلولی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین درویشی بهلولی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین درویشی بهلولی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین درویشی بهلولی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین درویشی بهلولی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین درویشی بهلولی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین درویشی بهلولی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حسین درویشی بهلولی

دکتر حسین درویشی بهلولی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین درویشی بهلولی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 70748 هستند. آدرس مطب دکتر حسین درویشی بهلولی تهران است. شما میتوانید از دکتر حسین درویشی بهلولی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسین درویشی بهلولی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین درویشی بهلولی

دکتر حسین درویشی بهلولی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین درویشی بهلولی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین درویشی بهلولی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر