درمانکده
دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد

دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد چیست؟

دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد

دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 98343 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد

دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسن شاکری حسین اباد عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر