درمانکده
دکتر حمیدرضا جعفریانی

دکتر حمیدرضا جعفریانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حمیدرضا جعفریانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حمیدرضا جعفریانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمیدرضا جعفریانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمیدرضا جعفریانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمیدرضا جعفریانی چیست؟

دکتر حمیدرضا جعفریانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حمیدرضا جعفریانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمیدرضا جعفریانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمیدرضا جعفریانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا جعفریانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیدرضا جعفریانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمیدرضا جعفریانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا جعفریانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا جعفریانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حمیدرضا جعفریانی

دکتر حمیدرضا جعفریانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیدرضا جعفریانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 182370 هستند. آدرس مطب دکتر حمیدرضا جعفریانی تهران است. شما میتوانید از دکتر حمیدرضا جعفریانی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حمیدرضا جعفریانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیدرضا جعفریانی

دکتر حمیدرضا جعفریانی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیدرضا جعفریانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیدرضا جعفریانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر