درمانکده
دکتر شاهین شاه پناه

دکتر شاهین شاه پناه

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شاهین شاه پناه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شاهین شاه پناه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شاهین شاه پناه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شاهین شاه پناه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شاهین شاه پناه چیست؟

دکتر شاهین شاه پناه پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر شاهین شاه پناه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شاهین شاه پناه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شاهین شاه پناه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شاهین شاه پناه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شاهین شاه پناه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شاهین شاه پناه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شاهین شاه پناه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شاهین شاه پناه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شاهین شاه پناه

دکتر شاهین شاه پناه عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شاهین شاه پناه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 60961 هستند. آدرس مطب دکتر شاهین شاه پناه تهران است. شما میتوانید از دکتر شاهین شاه پناه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شاهین شاه پناه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شاهین شاه پناه

دکتر شاهین شاه پناه دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شاهین شاه پناه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شاهین شاه پناه عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر