درمانکده
دکتر سهیل رهبرمهر

دکتر سهیل رهبرمهر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سهیل رهبرمهر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سهیل رهبرمهر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سهیل رهبرمهر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سهیل رهبرمهر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سهیل رهبرمهر چیست؟

دکتر سهیل رهبرمهر پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سهیل رهبرمهر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سهیل رهبرمهر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سهیل رهبرمهر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سهیل رهبرمهر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سهیل رهبرمهر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سهیل رهبرمهر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سهیل رهبرمهر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سهیل رهبرمهر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سهیل رهبرمهر

دکتر سهیل رهبرمهر عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سهیل رهبرمهر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 175000  هستند. آدرس مطب دکتر سهیل رهبرمهر تهران است. شما میتوانید از دکتر سهیل رهبرمهر خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سهیل رهبرمهر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سهیل رهبرمهر

دکتر سهیل رهبرمهر دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سهیل رهبرمهر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سهیل رهبرمهر عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر