درمانکده
دکتر سیما امیری دلویی

دکتر سیما امیری دلویی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیما امیری دلویی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیما امیری دلویی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیما امیری دلویی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیما امیری دلویی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیما امیری دلویی چیست؟

دکتر سیما امیری دلویی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سیما امیری دلویی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیما امیری دلویی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیما امیری دلویی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیما امیری دلویی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیما امیری دلویی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیما امیری دلویی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیما امیری دلویی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیما امیری دلویی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیما امیری دلویی

دکتر سیما امیری دلویی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیما امیری دلویی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 101987 هستند. آدرس مطب دکتر سیما امیری دلویی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیما امیری دلویی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیما امیری دلویی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیما امیری دلویی

دکتر سیما امیری دلویی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیما امیری دلویی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیما امیری دلویی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر