درمانکده
دکتر مرضیه محبی زاده

دکتر مرضیه محبی زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرضیه محبی زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرضیه محبی زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرضیه محبی زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرضیه محبی زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرضیه محبی زاده چیست؟

دکتر مرضیه محبی زاده پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مرضیه محبی زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرضیه محبی زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرضیه محبی زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرضیه محبی زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرضیه محبی زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرضیه محبی زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرضیه محبی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرضیه محبی زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مرضیه محبی زاده

دکتر مرضیه محبی زاده عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرضیه محبی زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 133851 هستند. آدرس مطب دکتر مرضیه محبی زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر مرضیه محبی زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرضیه محبی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرضیه محبی زاده

دکتر مرضیه محبی زاده دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرضیه محبی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرضیه محبی زاده عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر