درمانکده
دکتر فردین حق پرست پارکامی

دکتر فردین حق پرست پارکامی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فردین حق پرست پارکامی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فردین حق پرست پارکامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فردین حق پرست پارکامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فردین حق پرست پارکامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فردین حق پرست پارکامی چیست؟

دکتر فردین حق پرست پارکامی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر فردین حق پرست پارکامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فردین حق پرست پارکامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فردین حق پرست پارکامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فردین حق پرست پارکامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فردین حق پرست پارکامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فردین حق پرست پارکامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فردین حق پرست پارکامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فردین حق پرست پارکامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فردین حق پرست پارکامی

دکتر فردین حق پرست پارکامی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فردین حق پرست پارکامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 48789 هستند. آدرس مطب دکتر فردین حق پرست پارکامی تهران است. شما میتوانید از دکتر فردین حق پرست پارکامی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فردین حق پرست پارکامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فردین حق پرست پارکامی

دکتر فردین حق پرست پارکامی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فردین حق پرست پارکامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فردین حق پرست پارکامی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر