درمانکده
دکتر نیما معصومی تبری

دکتر نیما معصومی تبری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نیما معصومی تبری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نیما معصومی تبری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نیما معصومی تبری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نیما معصومی تبری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نیما معصومی تبری چیست؟

دکتر نیما معصومی تبری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر نیما معصومی تبری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نیما معصومی تبری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نیما معصومی تبری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نیما معصومی تبری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نیما معصومی تبری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نیما معصومی تبری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نیما معصومی تبری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیما معصومی تبری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نیما معصومی تبری

دکتر نیما معصومی تبری عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نیما معصومی تبری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی بیمارستان تخصصی قائم هستند. آدرس مطب دکتر نیما معصومی تبری تهران است. شما میتوانید از دکتر نیما معصومی تبری خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نیما معصومی تبری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نیما معصومی تبری

دکتر نیما معصومی تبری دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نیما معصومی تبری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نیما معصومی تبری عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر