درمانکده
دکتر مطهره  کریم الدینی

دکتر مطهره کریم الدینی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مطهره کریم الدینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مطهره کریم الدینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مطهره کریم الدینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مطهره کریم الدینی ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مطهره کریم الدینی چیست؟

دکتر مطهره کریم الدینی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مطهره کریم الدینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مطهره کریم الدینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مطهره کریم الدینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مطهره کریم الدینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مطهره کریم الدینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مطهره کریم الدینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مطهره کریم الدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مطهره کریم الدینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مطهره کریم الدینی

دکتر مطهره کریم الدینی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مطهره کریم الدینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 167667 هستند. آدرس مطب دکتر مطهره کریم الدینی تهران است. شما میتوانید از دکتر مطهره کریم الدینی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مطهره کریم الدینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مطهره کریم الدینی

دکتر مطهره کریم الدینی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مطهره کریم الدینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مطهره کریم الدینی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر