درمانکده
دکتر رضا فرح بخش

دکتر رضا فرح بخش

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رضا فرح بخش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رضا فرح بخش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا فرح بخش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا فرح بخش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا فرح بخش چیست؟

دکتر رضا فرح بخش پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا فرح بخش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا فرح بخش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا فرح بخش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا فرح بخش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا فرح بخش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا فرح بخش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا فرح بخش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا فرح بخش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رضا فرح بخش

دکتر رضا فرح بخش عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا فرح بخش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 116827 هستند. آدرس مطب دکتر رضا فرح بخش تهران است. شما میتوانید از دکتر رضا فرح بخش خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رضا فرح بخش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا فرح بخش

دکتر رضا فرح بخش دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا فرح بخش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا فرح بخش عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر