درمانکده
دکتر محدثه میرشکار

دکتر محدثه میرشکار

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محدثه میرشکار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محدثه میرشکار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محدثه میرشکار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محدثه میرشکار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محدثه میرشکار چیست؟

دکتر محدثه میرشکار پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محدثه میرشکار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محدثه میرشکار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محدثه میرشکار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محدثه میرشکار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محدثه میرشکار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محدثه میرشکار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محدثه میرشکار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محدثه میرشکار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محدثه میرشکار

دکتر محدثه میرشکار عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محدثه میرشکار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 170294 هستند. آدرس مطب دکتر محدثه میرشکار تهران است. شما میتوانید از دکتر محدثه میرشکار خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محدثه میرشکار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محدثه میرشکار

دکتر محدثه میرشکار دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محدثه میرشکار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محدثه میرشکار عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر