درمانکده
دکتر عاطفه رضازاده مهرجو

دکتر عاطفه رضازاده مهرجو

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عاطفه رضازاده مهرجو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عاطفه رضازاده مهرجو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عاطفه رضازاده مهرجو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عاطفه رضازاده مهرجو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عاطفه رضازاده مهرجو چیست؟

دکتر عاطفه رضازاده مهرجو پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر عاطفه رضازاده مهرجو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عاطفه رضازاده مهرجو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عاطفه رضازاده مهرجو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عاطفه رضازاده مهرجو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عاطفه رضازاده مهرجو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عاطفه رضازاده مهرجو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عاطفه رضازاده مهرجو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عاطفه رضازاده مهرجو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عاطفه رضازاده مهرجو

دکتر عاطفه رضازاده مهرجو عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عاطفه رضازاده مهرجو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 59385 هستند. آدرس مطب دکتر عاطفه رضازاده مهرجو تهران است. شما میتوانید از دکتر عاطفه رضازاده مهرجو خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عاطفه رضازاده مهرجو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عاطفه رضازاده مهرجو

دکتر عاطفه رضازاده مهرجو دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عاطفه رضازاده مهرجو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عاطفه رضازاده مهرجو عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر