درمانکده
دکتر سید مسعود مشرف

دکتر سید مسعود مشرف

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید مسعود مشرف به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید مسعود مشرف نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید مسعود مشرف نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید مسعود مشرف، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید مسعود مشرف چیست؟

دکتر سید مسعود مشرف پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید مسعود مشرف چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید مسعود مشرف را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید مسعود مشرف مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید مسعود مشرف در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید مسعود مشرف رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید مسعود مشرف مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید مسعود مشرف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مسعود مشرف با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سید مسعود مشرف

دکتر سید مسعود مشرف عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید مسعود مشرف یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 65470 هستند. آدرس مطب دکتر سید مسعود مشرف تهران است. شما میتوانید از دکتر سید مسعود مشرف خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید مسعود مشرف جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید مسعود مشرف

دکتر سید مسعود مشرف دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید مسعود مشرف مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید مسعود مشرف عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر