درمانکده
دکتر سید مرتضی آل داود

دکتر سید مرتضی آل داود

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید مرتضی آل داود به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید مرتضی آل داود نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید مرتضی آل داود نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید مرتضی آل داود، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید مرتضی آل داود چیست؟

دکتر سید مرتضی آل داود پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید مرتضی آل داود چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید مرتضی آل داود را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید مرتضی آل داود مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید مرتضی آل داود در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید مرتضی آل داود رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید مرتضی آل داود مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید مرتضی آل داود چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مرتضی آل داود با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید مرتضی آل داود

دکتر سید مرتضی آل داود عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید مرتضی آل داود یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79079 هستند. آدرس مطب دکتر سید مرتضی آل داود تهران است. شما میتوانید از دکتر سید مرتضی آل داود خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید مرتضی آل داود جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید مرتضی آل داود

دکتر سید مرتضی آل داود دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید مرتضی آل داود مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید مرتضی آل داود عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر