درمانکده
دکتر احترام رضایی دینانی

دکتر احترام رضایی دینانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احترام رضایی دینانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر احترام رضایی دینانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احترام رضایی دینانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احترام رضایی دینانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احترام رضایی دینانی چیست؟

دکتر احترام رضایی دینانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر احترام رضایی دینانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احترام رضایی دینانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احترام رضایی دینانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احترام رضایی دینانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احترام رضایی دینانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احترام رضایی دینانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احترام رضایی دینانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احترام رضایی دینانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر احترام رضایی دینانی

دکتر احترام رضایی دینانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احترام رضایی دینانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79078 هستند. آدرس مطب دکتر احترام رضایی دینانی تهران است. شما میتوانید از دکتر احترام رضایی دینانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر احترام رضایی دینانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احترام رضایی دینانی

دکتر احترام رضایی دینانی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احترام رضایی دینانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احترام رضایی دینانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر