درمانکده
دکتر غلامعباس زارع

دکتر غلامعباس زارع

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر غلامعباس زارع به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر غلامعباس زارع نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر غلامعباس زارع نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر غلامعباس زارع، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر غلامعباس زارع چیست؟

دکتر غلامعباس زارع پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر غلامعباس زارع چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر غلامعباس زارع را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر غلامعباس زارع مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر غلامعباس زارع در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر غلامعباس زارع رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر غلامعباس زارع مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر غلامعباس زارع چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامعباس زارع با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر غلامعباس زارع

دکتر غلامعباس زارع عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلامعباس زارع یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 73695 هستند. آدرس مطب دکتر غلامعباس زارع تهران است. شما میتوانید از دکتر غلامعباس زارع خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر غلامعباس زارع جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلامعباس زارع

دکتر غلامعباس زارع دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلامعباس زارع مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلامعباس زارع عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر