درمانکده
دکتر مجتبی غیاثی کله

دکتر مجتبی غیاثی کله

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مجتبی غیاثی کله به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مجتبی غیاثی کله نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مجتبی غیاثی کله نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مجتبی غیاثی کله، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مجتبی غیاثی کله چیست؟

دکتر مجتبی غیاثی کله پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مجتبی غیاثی کله چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مجتبی غیاثی کله را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مجتبی غیاثی کله مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مجتبی غیاثی کله در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مجتبی غیاثی کله رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مجتبی غیاثی کله مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مجتبی غیاثی کله چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجتبی غیاثی کله با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مجتبی غیاثی کله

دکتر مجتبی غیاثی کله عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مجتبی غیاثی کله یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 82130 هستند. آدرس مطب دکتر مجتبی غیاثی کله تهران است. شما میتوانید از دکتر مجتبی غیاثی کله خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مجتبی غیاثی کله جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مجتبی غیاثی کله

دکتر مجتبی غیاثی کله دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مجتبی غیاثی کله مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مجتبی غیاثی کله عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر