درمانکده
دکتر برهان حقی رودی

دکتر برهان حقی رودی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر برهان حقی رودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر برهان حقی رودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر برهان حقی رودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر برهان حقی رودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر برهان حقی رودی چیست؟

دکتر برهان حقی رودی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر برهان حقی رودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر برهان حقی رودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر برهان حقی رودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر برهان حقی رودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر برهان حقی رودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر برهان حقی رودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر برهان حقی رودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر برهان حقی رودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر برهان حقی رودی

دکتر برهان حقی رودی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر برهان حقی رودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 173804 هستند. آدرس مطب دکتر برهان حقی رودی تهران است. شما میتوانید از دکتر برهان حقی رودی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر برهان حقی رودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر برهان حقی رودی

دکتر برهان حقی رودی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر برهان حقی رودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر برهان حقی رودی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر