درمانکده
دکتر سیده یاسمن موسوی راد

دکتر سیده یاسمن موسوی راد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده یاسمن موسوی راد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده یاسمن موسوی راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده یاسمن موسوی راد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده یاسمن موسوی راد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده یاسمن موسوی راد چیست؟

دکتر سیده یاسمن موسوی راد پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده یاسمن موسوی راد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده یاسمن موسوی راد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده یاسمن موسوی راد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده یاسمن موسوی راد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده یاسمن موسوی راد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده یاسمن موسوی راد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده یاسمن موسوی راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده یاسمن موسوی راد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیده یاسمن موسوی راد

دکتر سیده یاسمن موسوی راد عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیده یاسمن موسوی راد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 182048 هستند. آدرس مطب دکتر سیده یاسمن موسوی راد تهران است. شما میتوانید از دکتر سیده یاسمن موسوی راد خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیده یاسمن موسوی راد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیده یاسمن موسوی راد

دکتر سیده یاسمن موسوی راد دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیده یاسمن موسوی راد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیده یاسمن موسوی راد عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر