درمانکده
دکتر الهام ابراهیمیان

دکتر الهام ابراهیمیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر الهام ابراهیمیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر الهام ابراهیمیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر الهام ابراهیمیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر الهام ابراهیمیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر الهام ابراهیمیان چیست؟

دکتر الهام ابراهیمیان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر الهام ابراهیمیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر الهام ابراهیمیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر الهام ابراهیمیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر الهام ابراهیمیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر الهام ابراهیمیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر الهام ابراهیمیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر الهام ابراهیمیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام ابراهیمیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر الهام ابراهیمیان

دکتر الهام ابراهیمیان عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الهام ابراهیمیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 172920 هستند. آدرس مطب دکتر الهام ابراهیمیان تهران است. شما میتوانید از دکتر الهام ابراهیمیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر الهام ابراهیمیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الهام ابراهیمیان

دکتر الهام ابراهیمیان دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الهام ابراهیمیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الهام ابراهیمیان عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر