درمانکده
دکتر علی اکبر  رضایی

دکتر علی اکبر رضایی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی اکبر رضایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی اکبر رضایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی اکبر رضایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی اکبر رضایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی اکبر رضایی چیست؟

دکتر علی اکبر رضایی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی اکبر رضایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی اکبر رضایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی اکبر رضایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی اکبر رضایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی اکبر رضایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی اکبر رضایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر رضایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی اکبر رضایی

دکتر علی اکبر رضایی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی اکبر رضایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 70374 هستند. آدرس مطب دکتر علی اکبر رضایی تهران است. شما میتوانید از دکتر علی اکبر رضایی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی اکبر رضایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی اکبر رضایی

دکتر علی اکبر رضایی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی اکبر رضایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی اکبر رضایی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر