درمانکده
دکتر سید مجتبی طباطبایی

دکتر سید مجتبی طباطبایی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید مجتبی طباطبایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید مجتبی طباطبایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید مجتبی طباطبایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید مجتبی طباطبایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید مجتبی طباطبایی چیست؟

دکتر سید مجتبی طباطبایی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید مجتبی طباطبایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید مجتبی طباطبایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید مجتبی طباطبایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید مجتبی طباطبایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید مجتبی طباطبایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید مجتبی طباطبایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید مجتبی طباطبایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مجتبی طباطبایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سید مجتبی طباطبایی

دکتر سید مجتبی طباطبایی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید مجتبی طباطبایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 35648 هستند. آدرس مطب دکتر سید مجتبی طباطبایی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید مجتبی طباطبایی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید مجتبی طباطبایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید مجتبی طباطبایی

دکتر سید مجتبی طباطبایی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید مجتبی طباطبایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید مجتبی طباطبایی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر