درمانکده
دکتر حمیدرضا احمدی امین

دکتر حمیدرضا احمدی امین

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حمیدرضا احمدی امین به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حمیدرضا احمدی امین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمیدرضا احمدی امین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمیدرضا احمدی امین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمیدرضا احمدی امین چیست؟

دکتر حمیدرضا احمدی امین پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حمیدرضا احمدی امین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمیدرضا احمدی امین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمیدرضا احمدی امین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا احمدی امین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیدرضا احمدی امین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمیدرضا احمدی امین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا احمدی امین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا احمدی امین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حمیدرضا احمدی امین

دکتر حمیدرضا احمدی امین عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیدرضا احمدی امین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 93534 هستند. آدرس مطب دکتر حمیدرضا احمدی امین تهران است. شما میتوانید از دکتر حمیدرضا احمدی امین خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حمیدرضا احمدی امین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیدرضا احمدی امین

دکتر حمیدرضا احمدی امین دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیدرضا احمدی امین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیدرضا احمدی امین عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر