درمانکده
دکتر بهفر جدیری

دکتر بهفر جدیری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهفر جدیری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهفر جدیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهفر جدیری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهفر جدیری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهفر جدیری چیست؟

دکتر بهفر جدیری متخصص متخصص درمان ریشه(اندودانتیکس) هستند.

زودترین نوبت دکتر بهفر جدیری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهفر جدیری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهفر جدیری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهفر جدیری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهفر جدیری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهفر جدیری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهفر جدیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهفر جدیری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر بهفر جدیری

دکتر بهفر جدیری متخصص متخصص درمان ریشه(اندودانتیکس) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهفر جدیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72294 هستند. آدرس مطب دکتر بهفر جدیری تهران است. شما میتوانید از دکتر بهفر جدیری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بهفر جدیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهفر جدیری

دکتر بهفر جدیری دارای مدرک متخصص متخصص درمان ریشه(اندودانتیکس) و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهفر جدیری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهفر جدیری متخصص متخصص درمان ریشه(اندودانتیکس) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر