درمانکده
دکتر محمود محمدی

دکتر محمود محمدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمود محمدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمود محمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمود محمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمود محمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمود محمدی چیست؟

دکتر محمود محمدی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمود محمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمود محمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمود محمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمود محمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمود محمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمود محمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمود محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود محمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمود محمدی

دکتر محمود محمدی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمود محمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 24173 هستند. آدرس مطب دکتر محمود محمدی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمود محمدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمود محمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمود محمدی

دکتر محمود محمدی دارای مدرک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمود محمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمود محمدی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر