درمانکده
دکتر محمد کرمی یار

دکتر محمد کرمی یار

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمد کرمی یار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمد کرمی یار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد کرمی یار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد کرمی یار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد کرمی یار چیست؟

دکتر محمد کرمی یار فوق تخصص فلوشیپ عفونی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد کرمی یار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد کرمی یار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد کرمی یار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد کرمی یار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد کرمی یار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد کرمی یار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد کرمی یار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد کرمی یار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمد کرمی یار

دکتر محمد کرمی یار فوق تخصص فلوشیپ عفونی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد کرمی یار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 23946 هستند. آدرس مطب دکتر محمد کرمی یار تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد کرمی یار خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد کرمی یار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد کرمی یار

دکتر محمد کرمی یار دارای مدرک فوق تخصص فلوشیپ عفونی کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد کرمی یار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد کرمی یار فوق تخصص فلوشیپ عفونی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر