درمانکده
دکتر علیرضا انطیقه چیان

دکتر علیرضا انطیقه چیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علیرضا انطیقه چیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا انطیقه چیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا انطیقه چیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا انطیقه چیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا انطیقه چیان چیست؟

دکتر علیرضا انطیقه چیان متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا انطیقه چیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا انطیقه چیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا انطیقه چیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا انطیقه چیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا انطیقه چیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا انطیقه چیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا انطیقه چیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا انطیقه چیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علیرضا انطیقه چیان

دکتر علیرضا انطیقه چیان متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا انطیقه چیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 52 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 10992 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا انطیقه چیان تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا انطیقه چیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا انطیقه چیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا انطیقه چیان

دکتر علیرضا انطیقه چیان دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا انطیقه چیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا انطیقه چیان متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر