درمانکده
دکتر محمدعلی نیل فروش زاده

دکتر محمدعلی نیل فروش زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدعلی نیل فروش زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدعلی نیل فروش زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدعلی نیل فروش زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدعلی نیل فروش زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدعلی نیل فروش زاده چیست؟

دکتر محمدعلی نیل فروش زاده متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدعلی نیل فروش زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدعلی نیل فروش زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدعلی نیل فروش زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدعلی نیل فروش زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدعلی نیل فروش زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدعلی نیل فروش زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی نیل فروش زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی نیل فروش زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدعلی نیل فروش زاده

دکتر محمدعلی نیل فروش زاده متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدعلی نیل فروش زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 33 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 30978 هستند. آدرس مطب دکتر محمدعلی نیل فروش زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدعلی نیل فروش زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدعلی نیل فروش زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدعلی نیل فروش زاده

دکتر محمدعلی نیل فروش زاده دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدعلی نیل فروش زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدعلی نیل فروش زاده متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر