درمانکده
دکتر واله بهروزی

دکتر واله بهروزی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر واله بهروزی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر واله بهروزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر واله بهروزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر واله بهروزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر واله بهروزی چیست؟

دکتر واله بهروزی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر واله بهروزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر واله بهروزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر واله بهروزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر واله بهروزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر واله بهروزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر واله بهروزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر واله بهروزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر واله بهروزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر واله بهروزی

دکتر واله بهروزی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر واله بهروزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 33 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31777 هستند. آدرس مطب دکتر واله بهروزی تهران است. شما میتوانید از دکتر واله بهروزی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر واله بهروزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر واله بهروزی

دکتر واله بهروزی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر واله بهروزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر واله بهروزی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر