درمانکده
دکتر ناهید محمدی

دکتر ناهید محمدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناهید محمدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناهید محمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناهید محمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناهید محمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناهید محمدی چیست؟

دکتر ناهید محمدی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر ناهید محمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناهید محمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناهید محمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناهید محمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناهید محمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناهید محمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناهید محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید محمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ناهید محمدی

دکتر ناهید محمدی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناهید محمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 56512 هستند. آدرس مطب دکتر ناهید محمدی تهران است. شما میتوانید از دکتر ناهید محمدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناهید محمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناهید محمدی

دکتر ناهید محمدی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناهید محمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناهید محمدی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر