درمانکده
دکتر اریان فرج الهی

دکتر اریان فرج الهی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اریان فرج الهی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اریان فرج الهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اریان فرج الهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اریان فرج الهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اریان فرج الهی چیست؟

دکتر اریان فرج الهی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر اریان فرج الهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اریان فرج الهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اریان فرج الهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اریان فرج الهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اریان فرج الهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اریان فرج الهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اریان فرج الهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اریان فرج الهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر اریان فرج الهی

دکتر اریان فرج الهی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اریان فرج الهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36955 هستند. آدرس مطب دکتر اریان فرج الهی تهران است. شما میتوانید از دکتر اریان فرج الهی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر اریان فرج الهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اریان فرج الهی

دکتر اریان فرج الهی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اریان فرج الهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اریان فرج الهی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر