درمانکده
دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی

دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی چیست؟

دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی

دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 43 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 19834 هستند. آدرس مطب دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی تهران است. شما میتوانید از دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی

دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مصطفی میرشمس شهشهانی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر