درمانکده
دکتر سیدابوالحسن آل محمد

دکتر سیدابوالحسن آل محمد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدابوالحسن آل محمد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدابوالحسن آل محمد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدابوالحسن آل محمد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدابوالحسن آل محمد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدابوالحسن آل محمد چیست؟

دکتر سیدابوالحسن آل محمد متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدابوالحسن آل محمد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدابوالحسن آل محمد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدابوالحسن آل محمد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدابوالحسن آل محمد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدابوالحسن آل محمد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدابوالحسن آل محمد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدابوالحسن آل محمد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدابوالحسن آل محمد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سیدابوالحسن آل محمد

دکتر سیدابوالحسن آل محمد متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدابوالحسن آل محمد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28764 هستند. آدرس مطب دکتر سیدابوالحسن آل محمد تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدابوالحسن آل محمد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدابوالحسن آل محمد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدابوالحسن آل محمد

دکتر سیدابوالحسن آل محمد دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدابوالحسن آل محمد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدابوالحسن آل محمد متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر