درمانکده
دکتر فرشاد فرنقی

دکتر فرشاد فرنقی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرشاد فرنقی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرشاد فرنقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرشاد فرنقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرشاد فرنقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرشاد فرنقی چیست؟

دکتر فرشاد فرنقی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر فرشاد فرنقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرشاد فرنقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرشاد فرنقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرشاد فرنقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرشاد فرنقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرشاد فرنقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرشاد فرنقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشاد فرنقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرشاد فرنقی

دکتر فرشاد فرنقی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرشاد فرنقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 47 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 15970 هستند. آدرس مطب دکتر فرشاد فرنقی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرشاد فرنقی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرشاد فرنقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرشاد فرنقی

دکتر فرشاد فرنقی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرشاد فرنقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرشاد فرنقی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر