درمانکده
دکتر رامک قوام

دکتر رامک قوام

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رامک قوام به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رامک قوام نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رامک قوام نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رامک قوام، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رامک قوام چیست؟

دکتر رامک قوام فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر رامک قوام چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رامک قوام را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رامک قوام مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رامک قوام در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رامک قوام رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رامک قوام مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رامک قوام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رامک قوام با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رامک قوام

دکتر رامک قوام فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رامک قوام یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 19 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 101394 هستند. آدرس مطب دکتر رامک قوام تهران است. شما میتوانید از دکتر رامک قوام خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رامک قوام جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رامک قوام

دکتر رامک قوام دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رامک قوام مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رامک قوام فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر