درمانکده
دکتر امیرحسین کاظمی

دکتر امیرحسین کاظمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیرحسین کاظمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیرحسین کاظمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرحسین کاظمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرحسین کاظمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرحسین کاظمی چیست؟

دکتر امیرحسین کاظمی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرحسین کاظمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرحسین کاظمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرحسین کاظمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرحسین کاظمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرحسین کاظمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرحسین کاظمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین کاظمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر امیرحسین کاظمی

دکتر امیرحسین کاظمی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرحسین کاظمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 78109 هستند. آدرس مطب دکتر امیرحسین کاظمی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرحسین کاظمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرحسین کاظمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرحسین کاظمی

دکتر امیرحسین کاظمی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرحسین کاظمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرحسین کاظمی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر