درمانکده
دکتر ناصر علیزاده حقیقی

دکتر ناصر علیزاده حقیقی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناصر علیزاده حقیقی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناصر علیزاده حقیقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناصر علیزاده حقیقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناصر علیزاده حقیقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناصر علیزاده حقیقی چیست؟

دکتر ناصر علیزاده حقیقی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر ناصر علیزاده حقیقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناصر علیزاده حقیقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناصر علیزاده حقیقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناصر علیزاده حقیقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناصر علیزاده حقیقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناصر علیزاده حقیقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناصر علیزاده حقیقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر علیزاده حقیقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ناصر علیزاده حقیقی

دکتر ناصر علیزاده حقیقی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناصر علیزاده حقیقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 78850 هستند. آدرس مطب دکتر ناصر علیزاده حقیقی تهران است. شما میتوانید از دکتر ناصر علیزاده حقیقی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناصر علیزاده حقیقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناصر علیزاده حقیقی

دکتر ناصر علیزاده حقیقی دارای مدرک فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی و متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناصر علیزاده حقیقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناصر علیزاده حقیقی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر