درمانکده
دکتر مصطفی آگاه

دکتر مصطفی آگاه

تهران
4.3
3 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مصطفی آگاه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مصطفی آگاه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مصطفی آگاه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مصطفی آگاه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مصطفی آگاه چیست؟

دکتر مصطفی آگاه متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مصطفی آگاه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مصطفی آگاه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مصطفی آگاه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مصطفی آگاه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مصطفی آگاه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مصطفی آگاه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی آگاه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی آگاه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مصطفی آگاه

دکتر مصطفی آگاه متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مصطفی آگاه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 58077 هستند. آدرس مطب دکتر مصطفی آگاه تهران است. شما میتوانید از دکتر مصطفی آگاه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مصطفی آگاه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مصطفی آگاه

دکتر مصطفی آگاه دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مصطفی آگاه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مصطفی آگاه متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر