دکتر میترا محمدی فر

دکتر میترا محمدی فر

کرج
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر میترا محمدی فر

مطب کرج

کرج- بین طالقانی و شهدا- برج آرین- طبقه سوم- واحد ۸

هنوز بیمارهای دکتر میترا محمدی فر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر میترا محمدی فر نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر میترا محمدی فر چیست؟

دکتر میترا محمدی فر متخصص متخصص زنان است. بیماران بسیاری برای درمان عفونت واژن، تنبلی تخمدان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر میترا محمدی فر رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر میترا محمدی فر چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر میترا محمدی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر میترا محمدی فر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر میترا محمدی فر، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر میترا محمدی فر

دکتر میترا محمدی فر متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 69970 یکی از متخصصان کرج با بیش از 10 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر میترا محمدی فر می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر میترا محمدی فر :

  • کرج- بین طالقانی و شهدا- برج آرین- طبقه سوم- واحد ۸

تجربه دکتر میترا محمدی فر

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های عفونت واژن,تنبلی تخمدان به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر میترا محمدی فر استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر میترا محمدی فر مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر