درمانکده
دکتر خدیجه جمشیدی خوش

دکتر خدیجه جمشیدی خوش

تهران
5
2 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر خدیجه جمشیدی خوش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر خدیجه جمشیدی خوش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر خدیجه جمشیدی خوش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر خدیجه جمشیدی خوش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر خدیجه جمشیدی خوش چیست؟

دکتر خدیجه جمشیدی خوش متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر خدیجه جمشیدی خوش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر خدیجه جمشیدی خوش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر خدیجه جمشیدی خوش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر خدیجه جمشیدی خوش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر خدیجه جمشیدی خوش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر خدیجه جمشیدی خوش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر خدیجه جمشیدی خوش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خدیجه جمشیدی خوش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر خدیجه جمشیدی خوش

دکتر خدیجه جمشیدی خوش متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 77828 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر خدیجه جمشیدی خوش

دکتر خدیجه جمشیدی خوش متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر خدیجه جمشیدی خوش مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر خدیجه جمشیدی خوش متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر