درمانکده
دکتر عباسعلی قنبریان

دکتر عباسعلی قنبریان

تهران
5
3 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:15

آدرس مطب دکتر عباسعلی قنبریان

مطب تهران

تهران - خیابان قائم مقام - بالاتر از استاد مطهری - خیابان خبرنگار - ساختمان پزشکان سینا - واحد 10

هنوز بیمارهای دکتر عباسعلی قنبریان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عباسعلی قنبریان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عباسعلی قنبریان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عباسعلی قنبریان چیست؟

دکتر عباسعلی قنبریان متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر عباسعلی قنبریان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عباسعلی قنبریان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عباسعلی قنبریان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عباسعلی قنبریان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عباسعلی قنبریان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عباسعلی قنبریان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عباسعلی قنبریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباسعلی قنبریان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عباسعلی قنبریان

دکتر عباسعلی قنبریان متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 27281 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 25 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر عباسعلی قنبریان: تهران - خیابان قائم مقام - بالاتر از استاد مطهری - خیابان خبرنگار - ساختمان پزشکان سینا - واحد 10

تجربه دکتر عباسعلی قنبریان

دکتر عباسعلی قنبریان متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر عباسعلی قنبریان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر عباسعلی قنبریان متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر