نوبت دهی دکتر سیدمحمد جواد دریاباری  مقطع عمومی عمومی

دکتر سیدمحمد جواد دریاباری

مقطع عمومی عمومی
شماره نظام پزشکی : 51037
تجربه 28سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیدمحمد جواد دریاباری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحمد جواد دریاباری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدمحمد جواد دریاباری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدمحمد جواد دریاباری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدمحمد جواد دریاباری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدمحمد جواد دریاباری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحمد جواد دریاباری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمد جواد دریاباری چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیدمحمد جواد دریاباری

دکتر سیدمحمد جواد دریاباری مقطع عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمحمد جواد دریاباری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 51037 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمحمد جواد دریاباری تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمحمد جواد دریاباری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمحمد جواد دریاباری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمحمد جواد دریاباری

دکتر سیدمحمد جواد دریاباری دارای مدرک مقطع عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمحمد جواد دریاباری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحمد جواد دریاباری مقطع عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.