درمانکده
فرنگیس اسماعیلی

فرنگیس اسماعیلی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرنگیس اسماعیلی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرنگیس اسماعیلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فرنگیس اسماعیلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فرنگیس اسماعیلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فرنگیس اسماعیلی چیست؟

فرنگیس اسماعیلی کارشناس فیزیوتراپی هستند.

زودترین نوبت فرنگیس اسماعیلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فرنگیس اسماعیلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فرنگیس اسماعیلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فرنگیس اسماعیلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فرنگیس اسماعیلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فرنگیس اسماعیلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فرنگیس اسماعیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت فرنگیس اسماعیلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره فرنگیس اسماعیلی

فرنگیس اسماعیلی کارشناس فیزیوتراپی از پزشکان درمانکده‌اند. فرنگیس اسماعیلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 6 هستند. آدرس مطب فرنگیس اسماعیلی تهران است. شما میتوانید از فرنگیس اسماعیلی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین فرنگیس اسماعیلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه فرنگیس اسماعیلی

فرنگیس اسماعیلی دارای مدرک کارشناس فیزیوتراپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فرنگیس اسماعیلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فرنگیس اسماعیلی کارشناس فیزیوتراپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر