درمانکده
دکتر حسین حاجی عباسی

دکتر حسین حاجی عباسی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر حسین حاجی عباسی

مطب تهران

تهران - خیابان ولیعصر - روبروی پارک ملت - خیابان نجف دریا بندری (ارمغان سابق ) - پلاک 66 - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر حسین حاجی عباسی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین حاجی عباسی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین حاجی عباسی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین حاجی عباسی چیست؟

دکتر حسین حاجی عباسی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین حاجی عباسی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین حاجی عباسی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین حاجی عباسی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین حاجی عباسی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین حاجی عباسی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین حاجی عباسی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین حاجی عباسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین حاجی عباسی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسین حاجی عباسی

دکتر حسین حاجی عباسی متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین حاجی عباسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 35 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22098 هستند. آدرس مطب دکتر حسین حاجی عباسی تهران - خیابان ولیعصر - روبروی پارک ملت - خیابان نجف دریا بندری (ارمغان سابق ) - پلاک 66 - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر حسین حاجی عباسی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حسین حاجی عباسی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حسین حاجی عباسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین حاجی عباسی

دکتر حسین حاجی عباسی دارای مدرک جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین حاجی عباسی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین حاجی عباسی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط