نوبت دهی دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 6
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه چقدر است؟

دربارۀ دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه

دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 6 هستند. آدرس مطب دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه تهران است. شما میتوانید از دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه

دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میرمحی الدین موسوی نیگجه فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.