نوبت دهی دکتر محمد بیابانی اردکانی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر محمد بیابانی اردکانی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 44
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمد بیابانی اردکانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر محمد بیابانی اردکانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمد بیابانی اردکانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمد بیابانی اردکانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمد بیابانی اردکانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمد بیابانی اردکانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمد بیابانی اردکانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمد بیابانی اردکانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمد بیابانی اردکانی

دکتر محمد بیابانی اردکانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد بیابانی اردکانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 44 هستند. آدرس مطب دکتر محمد بیابانی اردکانی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد بیابانی اردکانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد بیابانی اردکانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد بیابانی اردکانی

دکتر محمد بیابانی اردکانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد بیابانی اردکانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد بیابانی اردکانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.