درمانکده
دکتر محمد بیابانی اردکانی

دکتر محمد بیابانی اردکانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمد بیابانی اردکانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمد بیابانی اردکانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد بیابانی اردکانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد بیابانی اردکانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد بیابانی اردکانی چیست؟

دکتر محمد بیابانی اردکانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد بیابانی اردکانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد بیابانی اردکانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد بیابانی اردکانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد بیابانی اردکانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد بیابانی اردکانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد بیابانی اردکانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد بیابانی اردکانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد بیابانی اردکانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمد بیابانی اردکانی

دکتر محمد بیابانی اردکانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد بیابانی اردکانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 44 هستند. آدرس مطب دکتر محمد بیابانی اردکانی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد بیابانی اردکانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد بیابانی اردکانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد بیابانی اردکانی

دکتر محمد بیابانی اردکانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد بیابانی اردکانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد بیابانی اردکانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر