نوبت دهی دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 54
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی

دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی

دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحمدرضا حظیری یزدی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.